KS-2003-BR01-1 nástroj s bočním řazením kontaktů

Zákazníky nejvíce oblíbený krimpovací nástroj, jehož základem je pohyblivá krimpovací hlava s přesně uloženými krimpovacími noži, standartně o šířce 19mm, možno opce 24mm.
Varianta KNNG je vyráběna pro všechny známé druhy kontaktů s odstřihem spojovacích pásků v přední, zadní nebo na obou stranách kontaktu.
Zpracovávaná síla materiálu kontaktů je do síly 1mm, pro nerezové kontakty 0,6mm. Krimpovací nástroj je určen pro vodiče od průřezů 0,10 mm2 do 6,00 mm2.

stroj1

Pohyblivá kalená hlava je tentokrát vedena ve dvou přesných drážkách s bronzovými vodítky, ostatní části nástroje jsou pevně spojeny se základovou deskou nástroje. Nástroj je konstruován tak, že je možno změnit řazení kontaktů z bočního podávání na zadní podávání.
Podávání kontaktů v nástrojích:
Nástroje KSNG jsou opět vyráběny výhradně s pneumatickým podáváním kontaktů.
Nástroj má modifikované pneumatické podávání. V této verzi není pneumatické podávání od japonského výrobce pneumatiky SMC, ale jde o pneumatické komponenty vyvinuté a vyrobené v KrimpSystems. Jelikož tato verze nástroje počítá i s krimpováním miniaturních kontaktů, je přesnost a stabilita podávání kontaktů do prostoru krimpu jedním z faktorů, který může ovlivnit kvalitu krimpovaného spoje. Z tohoto důvodu byla uzpůsobena jemnost nastavování tohoto faktoru. Daný typ podávání, který umožnil vyřešit některé prostorové požadavky a jiný princip nastavování dorazů podavače, se jeví většině zákazníků jako nejlepší ze všech používaných principů podávání různých výrobců. Velice snadná je opět i změna podávání při krimpování v automatech (kontakt většinou najíždí na kovadlinu při pohybu beranu lisu z horní do dolní úvratě) nebo při krimpování v ručních poloautomatických lisech (kontakt je najetý na pozici krimpu po předešlém zdvihu beranu). Pro tuto změnu stačí na vstupech do válce přehodit vstupní vzduchové hadičky.

Nástroj je opět osazen krimpovacími díly jako starší verze, ale umožňuje použít přesnějších strhovačů pro velmi adhezní (přilepovací) kontakty. Velice jednoduchá je i kalibrace po případné havárii nástroje nebo po pravidelných intervalech vnitřních směrnic zákazníků.

K nastavení výšek kontaktů je ponechán osvědčený způsob z předchozí verze nástroje a to:
– s plynulým nastavováním výšky krimpu vodiče aretovacím kolečkem po 0,02 mm.
– s plynulým nastavením výšky izolace samostatným kolečkem ve stupnici 1-8, nastavovací rozsah 2 mm.
Po nastavení daných rozměrů je možno tuto polohu jednoduše zaaretovat proti náhodné změně.

591output

Samotný nástroj se skládá z 5 zásadních sestav, které nazýváme:
– základová deska s kompletním vedením
– krimpovací hlava s vodícími drážkami
– pneumatická podávací jednotka kontaktů
– vedení kontaktů s brzdou
– opotřebitelné díly

Šířka krimpovacích nožů je 19f7, šířka kovadlin je 24f7, šířka odstřihovacích matric 38 mm.
Zdvih nástrojů je standardně 38-42 mm, tzn. je možné krimpovat na všech obvyklých krimpovacích lisech a krimpovacích automatech.
Všechny díly do nástrojů jsou vyráběny a vedeny ve skladu KrimpSystems. V případě poškození dílů je možno odeslat náhradní díl prakticky okamžitě.
Tyto nástroje splňují nejpřísnější požadavky na krimpovací nástroje používané v současné výrobě kabeláží. Cenově jsou tyto nástroje i opotřebitelné díly velmi příznivé. Veškeré opotřebitelné díly jsou vyráběny ve firmě KrimpSystems. Mnoho náročných uživatelů jistě ocení vstřícnost při komunikaci o různých atypických úpravách nástrojů a dílů, což u zahraničních výrobců jde stěží.
Záruka nástroje je 24 měsíců mimo přímo opotřebitelné díly. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis přímo v našem servisním středisku KrimpSystems.

Technický Prospekt KNNG II
Technický Prospekt KNNG II
Technický prospekt KNNG II.pdf
910.6 KiB
784 Downloads
Details
Bezpečnostní List KNNG
Bezpečnostní List KNNG
Bezpečnostní list KNNG.pdf
Version: 1.0
449.6 KiB
367 Downloads
Details

Zaujaly Vás naše produkty?

error: Content is protected !!