Servis

Firma KrimpSystems provádí opravy, servis a pravidelnou údržbu všech typů krimpovacích nástrojů a pozáruční servis nástrojů všech světových výrobců. Opravy, servis a údržbu je možné provádět jak u zákazníka, tak u nás ve firmě. Preferujeme opravy a servis v naší firmě, jelikož vybavení naší špičkové nástrojárny umožňuje operativně zasáhnout do případných změn (např. vyjiskření zalomeného šroubu, obroušení poškozených ploch atd.).

IMGP6019w

Postup při opravě/servisu/údržbě
Technik provede základní demontáž krimpovacího nástroje a určí problémové nebo opotřebené části. Před všemi úkony servisu/opravy/údržby je provedena diagnostika, která má následující postup:
– vyjmutí hlavy nástroje z těla nástroje
– vyčištění a odmaštění obou celků
– pořízení základní fotodokumentace stavu nástroje
– demontáž přímo opotřebitelných dílů krimpovací hlavy (krimpovacích nožů atd.)
– demontáž přímo opotřebitelných dílů spodního těla (kovadlinky, střižné matice atd.)
– kontrola všech přímo opotřebitelných dílů
– kontrola stavu vedení krimpovací hlavy v nástroji, stav kluzných ploch a dosedacích částí krimpovací hlavy
-kontrola stavu podávací části nástroje, kontrola podávacího palce a vedení kontaktů

Souběžně bude proveden cenový odhad opravy rozdělený na několik celků a odhad možných rizikových částí nástroje, které by znemožnily budoucího použití nástroje ve výrobě. Na základě ověření stavu náhradních dílů ve skladě KrimpSystems bude stanoven čas potřebný k opravě nebo výrobě nových dílů či k jejich případné modifikaci.
Tyto díly jsou poté na základě odsouhlasení zákazníkem vyskladněny nebo zadány do naší výroby. Dle požadavků zákazníka je domluven další postup (například termín, kdy může být nástroj uvolněn z výroby nebo provedení základní opravy).

IMGP6019w

Opravy a servis krimpovacích nástrojů provádíme již 16 let, a proto jsou naše zkušenosti v této oblasti považovány za jedny z nejlepších v Evropě.

Zaujaly Vás naše produkty?

error: Content is protected !!